Senbud

Name: Senbud Country:
POLAND
City: Dziekanów Leśny Street: Kolejowa 177 Postcode: 05-092
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Wire transfer


Pay with cash

Description

Firma-Handlowo-Usługowa SENBUD powstała w 1999 roku. Biuro handlowe i oddział produkcyjny znajduje się w Dziekanowie Leśnym, przy ul. Kolejowej 177, a zasięg naszych usług obejmuje całą Polskę.

Podstawową działalnością firmy Senbud jest zarówno wykonywanie obiektów z płyty warstwowej typu ‚SANDWICH’, jak i sprzedaż samych płyt warstwowych.

Specjalizujemy się w produkcji pawilonów ochrony, stróżówek, pawilonów handlowych oraz obiektów typu mroźnie, chłodnie, poszycia dachów i sufitów.

Wykonanie obiektu obejmuje kompleksową realizację inwestycji. Kilkuletnie doświadczenie naszej firmy w produkcji pawilonów, stróżówek, pawilonów handlowych i innych obiektów z płyty warstwowej pozwala nam spełniać najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Do produkcji stróżówek, pawilonów ochrony i portierni wykorzystywana jest płyta warstwowa z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej.
Stosujemy okna PCV 5-komorowe współczynnik U=1,0 W/m2K, w różnej konfiguracji (rozwierne, uchylne, stałe, z okienkiem podawczym). Wykorzystujemy również stolarkę okienno-drzwiową z aluminium ciepłego. Materiały wykorzystywane do naszej produkcji są w I Gat. jakościowym oraz posiadają atesty i aprobaty PZH oraz ITB.

Zapewniamy rozsądne ceny i wysoką jakość naszych stróżówek, pawilonów ochrony i innych obiektów, wykorzystując najnowsze technologie. Czuwa nad tym nasza wysoko wykwalifikowana brygada, która dba o każdy detal tworzonego produktu.

Solidność, rzetelność i terminowość stały się dla naszej firmy standardem w obsłudze klientów.

Kontakt

Biuro handlowe:

05-092 Dziekanów Leśny
ul. Kolejowa 177
tel.: (22) 357-93-18
fax: (22) 357-93-19
GSM: 602 473 436
E-mail: info@senbud.pl

Siedziba firmy:
05-080 Izabelin
ul. Czarnieckiego 29

Właściciel:
Marek Sencerz
GSM: 602 473 436

    No results found.
    No results found.

×This website uses small files called cookies to help customiseyour experience and evaluate how you use our website.
If you do not accept the use of cookies please leave this website.