KOSZULKA Z DŁUGIM RĘKAWEM

views   438

KOSZULKA Z DŁUGIM RĘKAWEM

wykonana jest z 100 % bawełny 1-łożyskowej 210 g/m o prostym kroju z długim rękawem. U góry wykończona na półokrągło delikatnym ściągaczem, lamówka wokół dołu koszulki. Boki koszulki gładkie lub wykonane w kolorze czarnym. Na piersi znajduje się naszyty emblemat o średnicy 90mm z logo Państwowe Ratownictwo Medyczne wykonane na materiale Cordura.

Odzież produkowana przez naszą firmę jest zgodna z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 18 października 2010r. w sprawie oznaczenia systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne oraz wymagań w zakresie umundurowania członków zespołu ratownictwa medycznego. Odzież nasza jest elegancka, praktyczna a przede wszystkim bezpieczna, przeznaczona dla zespołów wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego. Wieloletnie doświadczenie w produkcji odzieży ochronnej pozwoliło stworzyć produkt najwyższej jakości. Materiały używane do jej produkcji spełniają wszelkie niezbędne normy i wymagania. Wszelkie próby i badania przeprowadzone przez Centralny Instytut Ochrony Pracy były prowadzone pod kątem odzieży dla służb ratowniczych.


P.W. SIGMA jest przedsiębiorstwem finansowanym w 100 % z kapitału polskiego.
W trosce o klientów na bieżąco doskonalimy design i funkcjonalność ubiorów. Ponadto dokładamy wszelkich starań aby odzież posiadała własny niepowtarzalny styl i spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Informacje dodatkowe

Kolor

czarny, granatowy, neon

Rozmiar

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL, XXXXL

ROZMIAR WZROST OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ 
S 158 100
M 164 106
L 170 112
XL 176 118
XXL 182 124
XXXL 188 130
KOSZULKA Z DŁUGIM RĘKAWEM

×This website uses small files called cookies to help customiseyour experience and evaluate how you use our website.
If you do not accept the use of cookies please leave this website.