Jan Mazur JANBOX

Name: Jan Mazur JANBOX Country:
POLAND
NIP: 6791075723    Check registers   
Province: małopolskie City: Skawina Street: Witolda Pileckiego 2 Postcode: 32-050
Phone: 12 444 55 66 Email: biuro@janbox.pl Website: janbox.pl/

Description

Jan Mazur JANBOX prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną kartonów i opakowań z wysokojakościowej, biodegradowalnej tektury. Dysponuje rozbudowanym zapleczem technologicznym, dzięki czemu jest w stanie wykonać nawet bardzo złożone zlecenie, gwarantując terminowość realizacji. Przyjmuje zamówienia na kartony o zróżnicowanych rozmiarach, także z możliwością ich personalizacji w postaci nadruku.

Nasza historia
 
 

Firma JanBox od 2002 roku znana jest jako producent pudełek kartonowych.
Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Buków (gm. Mogilany), położonej w bliskim sąsiedztwie Krakowa.
W swojej wieloletniej historii udowodniliśmy swoim Klientom, że jesteśmy producentem pudełek kartonowych spełniającym najwyższe wymagania. Wierzymy, że po pierwszym zamówieniu dołączycie Państwo do naszych stałych klientów, podejmując z nami stałą współpracę. Produkcja pudełek kartonowych to nasza specjalność, więc wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że zyskujesz rzetelnego i solidnego partnera.

 

Producent pudełek na wymiar

 

W naszej ofercie dostępne są nie tylko gotowe pudełka kartonowe. Jako producent pudełek na wymiar realizujemy indywidualne zamówienia na kartony z tektury 3-warstwowej, 5-warstwowej bez nadruku. Wykonamy pudełka kartonowe w dowolnym, określonym przez Państwa wymiarze.

 

JanBox to profesjonalny producent pudełek kartonowych. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do wytwarzania opakowań, oraz posiadamy wykwalifikowanych pracowników. Produkcja pudełek kartonowych przebiega w naszej firmie na najwyższym poziomie.
Gwarantujemy najwyższą jakość opakowań.
Zapewniamy dowóz opakowań kartonowych do naszych odbiorców, oraz konkurencyjne ceny.

Nasza produkcja pudełek kartonowych obejmuje:
– pudełka klapowe (kartony klasyczne)
– opakowania z międzynarodowego katalogu FEFCO, a także ich modyfikacje.
Opakowania tekturowe mają charakter produktu jednorazowego i całkowicie nadają się do recyklingu.
Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usługi oraz terminowość wraz z dostawą, dzięki czemu zamówione pudełka możemy dostarczyć bezpośrednio do Klienta.
Zapewniamy również profesjonalne doradztwo techniczne.

 

Pracownicy centrum projektowego JanBox stworzą rozwiązania na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki nowoczesnym urządzeniom produkcyjnym, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości opakowania kartonowe jednorazowego użytku.

Oferta szyta na miarę
W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo klasyczne pudełka klapowe, a także opakowania w międzynarodowym standardzie FEFCO oraz ich modyfikacje. Nasze produkty przyczyniają się do redukcji kosztów oraz optymalizacji procesów pakowania, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo przewożonych i magazynowanych towarów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, wysoką jakość obsługi, profesjonalne doradztwo w wyborze indywidualnie dostosowanych rozwiązań oraz terminowość dostaw.
Jako renomowany producent opakowań kartonowych, w swojej działalności stosujemy technologie przyjazne dla środowiska. Opakowania kartonowe JanBox w całości podlegają recyklingowi, spełniając surowe, międzynarodowe normy.

 

Szukasz opakowań dopasowanych do Twoich potrzeb?

Jan Mazur JANBOX

jan@janbox.pl
+48 509 890 271

biuro@janbox.pl
12 444 55 66

ul. Witolda Pileckiego 2, 32-050 Skawina,
powiat krakowski, woj. MAŁOPOLSKIE
Numer NIP: 6791075723
Numer REGON: 351279131

    No results found.
    No results found.
    No results found.

×This website uses small files called cookies to help customiseyour experience and evaluate how you use our website.
If you do not accept the use of cookies please leave this website.