Werdom

Nazwa: Werdom Kraj:
Polska
NIP: 7771265438    Sprawdź rejestry   
Miasto: Gowarzewo Ulica: Słoneczna 3 Kod pocztowy: 63-004
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA DOTPAY

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Szanowni Państwo,

Od ponad 5 lat jesteśmy firmą handlowo-usługową montującą bramy garażowe oraz bramy przemysłowe Hormann i zajmującą się ich bezpośrednią sprzedażą. Specjalizujemy się także w  montażu bram ogrodzeniowych wraz z automatyką. Zależy nam na tym, aby zapewniać Państwu wysokiej jakości bramy garażowe, a także bramy przemysłowe, które zachwycają stylistyką, a zarazem wyróżniają się funkcjonalnością oraz wysoką trwałością. Naszą główną domeną jest montaż takich produktów jak bramy garażowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także bramy przemysłowe. Dzięki bezpośredniej współpracy ze znanymi producentami bram oraz automatyki, firmami Hörmann, Krispol, Nice oraz Beninca, jesteśmy spokojni o zadowolenie naszych Klientów.

Posiadamy również w ofercie okna firmy DRUTEX.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Bramy garażowe
  • Bramy przemysłowe
  • Automatykę do użytku prywatnego i przemysłowego
  • Drzwi zewnętrzne
  • Bramy posesyjne wraz z automatyką
  • Rolety zewnętrzne
  • Okna DRUTEX
 

Specjalnością naszej firmy jest montaż bram, takich jak bramy przemysłowe i ogrodzeniowe oraz bramy garażowe, a także automatyki, wymagających indywidualnych rozwiązań technicznych. Gwarantujemy profesjonalizm i wysokiej jakości wyroby w konkurencyjnych cenach, czego potwierdzeniem są zaufanie oraz przychylność naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zadawania pytań.

Adres
ul. Słoneczna 3 63-004 Gowarzewo

Telefon
tel. 507 125 174
tel. 793 125 175

Email
biuro@werdom.com.pl
handlowiec@werdom.com.pl

Dane do faktury
Werdom – Maciej Strzelczyk
ul. Słoneczna 3
63-004 Gowarzewo
NIP: 777-126-54-38

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.

×Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Pliki te są mechanizmem pozwalającyn ma przechowywanie danych (np. sesji, wybranego języka) na komputerze użytkownika.
Pliki cookies używane są dla zwiększenia wygody użytkownika. Jeżeli nie zgadzasz się na przesyłanie ciastek, prosimy o opuszczenie tej strony.