WENTYLACJA

odsłony   802

WENTYLACJA

Oferujemy projektowanie i wykonywanie instalacji wentylacyjnych każdego rodzaju, dla wszystkich rodzajów obiektów budowlanych.

Zgodnie z wymogami współczesnej techniki wentylacyjnej oferujemy projektowanie i wykonywanie systemów wentylacyjnych z wykorzystaniem odzysku ciepła w rekuperatorach i regeneratorach, a także układy z pompami ciepła.

Instalacje wentylacyjne projektowane i wykonywane są dla warunków wentylacji mechanicznej ogólnej:

wentylacja obiektów mieszkalnych;

wentylacja obiektów użyteczności publicznej;

wentylacja obiektów przemysłowych;

wentylacja obiektów opieki medycznej;

a także specjalnej jak np.:

wentylacja mechaniczna w pomieszczeniach czystych (np.: w pomieszczeniach receptury w aptekach, w pomieszczeniach bloku operacyjnego itp.)

wentylacja mechaniczna obiektów w zakładach przemysłowych, w których występują specjalne wymogi dotyczące jakości powietrza (np. w zakładach mięsnych, mleczarniach, halach przemysłu lekkiego, spożywczego, maszynowego i in.)

wentylacja mechaniczna obiektów, w których występują warunki zagrożenia wybuchem lub szkodliwe dla zdrowia i życia ludzi zanieczyszczenia chemiczne i biologiczne

systemy odciągu powietrza i zanieczyszczeń

systemy transportu pneumatycznego

zespoły filtrowentylacyjne.

WENTYLACJA

×Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Pliki te są mechanizmem pozwalającyn ma przechowywanie danych (np. sesji, wybranego języka) na komputerze użytkownika.
Pliki cookies używane są dla zwiększenia wygody użytkownika. Jeżeli nie zgadzasz się na przesyłanie ciastek, prosimy o opuszczenie tej strony.